TamSoft, Opak ERP, TamSoft Denizli E-Dönüşüm, Gıda Sektörü, Restoran Sektörü, Android Caller Id, Yazılımlarımız,

Dokunmatik Pos Pc, TamSoft El Terminali, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucular, Barkod Yazıcılar,

Denizli Mobil ve Fiş Yazıcılar, TamSoft Fiyat Gör, Para Çekmecesi, Termal Rulo - Etiket

  • 0 532 686 10 59
  • 0 552 683 19 25
  • info@barkodotomasyon.com
  • Türkçe

Alpha-40L Mobil Yazıcı

Ürün Kategorileri
Alpha-40L Mobil Yazıcı

Alpha-40L Mobil Yazıcı
Sağlam ve Güvenilir Mobil Baskı, Etiketlerinizi İhtiyacınız Olan Her Yere Ulaştırır
TSC Auto ID, itibarını sağlam ve güvenilir termal etiketli masaüstü yazıcılar üretme üzerine inşa etti. Bu mühendislik ve üretim uzmanlığını, sektörün en güvenilir ve dayanıklı taşınabilir etiket yazıcılarından bazılarını tasarlamak için kullandık.
TSC Alpha-4L 4 mm (102 inç) doğrudan termal taşınabilir etiket yazıcısı, diğer yazıcılar arızalandıktan sonra bile uzun süre çalışmaya devam edecek sağlam bir tasarıma ve güvenilir performansa sahiptir. Tüm TSC yapımı yazıcılarda olduğu gibi, taleplerimizi standart iki yıllık garantimizle destekliyoruz.
Alpha-4L, nerede olursanız olun etiketlerin basılmasına ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir mobil etiket, belge veya fiş baskı uygulamasıyla çalışabilen rahat ve hafif bir yazıcıdır.
TSC Alpha-4L, yol, depo veya perakende satış yerinin zorlu kullanım ömrü için tasarlanmıştır. İsteğe bağlı kasasıyla IP54 sınıfı olan yazıcı, toza ve suya dayanıklıdır ve 6 metrelik bir düşmeye dayanabilir ve yazdırmaya devam edebilir.
Bu küçük ve hafif yazıcılar, kullanıcının görevlerine müdahale etmeden tam bir vardiya için rahatça takılabilir. Bir mobil bilgisayara, hatta bir akıllı telefona bağlanmak ve saatlerce net, doğru etiketler üretmek için USB veya isteğe bağlı Bluetooth®, 802.11 a / b / g / n Kablosuz veya Seri kullanın.
Alpha-40L mobil yazıcılar, üstün bir mobil baskı deneyimi için gelişmiş üretkenlik ve yönetim özellikleri sunmak üzere mobil yazıcı serimizi genişletiyor.
Alpha-40L 4 inç performanslı mobil yazıcı, düşme ve araç titreşimi için askeri sınıf standartları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Hareket halindeki kurumsal profesyoneller için idealdir.
TSC Alpha-40L yazıcılar, cihazların durumu ve performansıyla ilgili gerçek zamanlı verilere daha fazla görünürlük sağlamak için SOTI Connect uzaktan yazıcı yönetimi ile uyumludur.
Yeni mobil yazıcı ayrıca akıllı bir pil yönetim sistemine sahiptir. Mobil yazıcıdaki akıllı piller, pil kapasitesinin durumunu, şarjı ve şarj döngülerinin geçmişini bildirebilir.
Apple sertifikalı MFi Bluetooth® 5.0 bağlantısı ve 802.11 a/b/g/n/ac Wi-Fi hızlı dolaşım özellikleriyle Alpha-40L, yalnızca kullanıcıların aygıtlarıyla güvenilir ve sorunsuz iletişim sağlamakla kalmaz, aynı zamanda etiketleri ihtiyaç duyulan her yerde güvenli bir şekilde yazdırır.
Alpha-40L Yakın Alan İletişimi (NFC), yazıcıya doğrudan uyumlu bir aygıttan bağlanmayı kolaylaştırır. NFC özelliği, NFC özellikli akıllı telefonunuz veya tabletiniz ile bir Alpha-40L yazıcı arasında otomatik olarak doğrudan bir bağlantı kurar, böylece bir ağa bağlanmak veya herhangi bir oturum açma kimlik bilgisi girmek zorunda kalmadan istediğiniz sayıda uygulamayı kullanarak yazdırabilir veya tarayabilirsiniz.
Teknik Özellikler
Çözünürlük                203 dpi (8 nokta/mm)
Yazdırma Yöntemi          Yalnızca doğrudan termal
Göstermek                 Düğmeli renkli LCD
Kablolu Bağlantı          USB-Seri RS-232
Kablosuz Bağlantı         Bluetooth MFi-Bluetooth ile Wi-Fi
Kurumsal Yazıcı Yönetimi  TSC Konsolu-SOTI Connect (lisans gereklidir)
Tür                        Cep
Baskı Hızı                 En fazla 5 ips (127 mm/s)(2, soyucu modu için 3 ips)
Baskı Genişliği            4 mm (09,104 inç)
Baskı Uzunluğu             110.2 mm (794 inç)
RAM                        128 MB SDRAM
Flaş                       128 MB
Genişletilebilir Flaş      microSD kart okuyucu, 32GB'a kadar
 
IP54 sınıfı
1,0 m yuvarlanmaya dayanır
Koruyucu kılıfla 6,1 m (8 ft.) düşmeye, 8,2 m (2,5 ft) düşmeye dayanır
Yüksek kapasiteli 6200 mAh şarj edilebilir Li-ion pil
4,4 inç'e kadar etiket genişliğini destekler. (112 mm)
Kablosuz iletişim arayüzleri:
MFi Bluetooth 5.0®
Bluetooth 802.11 birleşik modülü ile 4.2 a/b/g/n/ac Wi-Fi®
Dahili soyucu veya astarsız kit seçeneği
Marka: Tsc

Bize Yazın