TamSoft, Opak ERP, TamSoft Denizli E-Dönüşüm, Gıda Sektörü, Restoran Sektörü, Android Caller Id, Yazılımlarımız,

Dokunmatik Pos Pc, TamSoft El Terminali, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucular, Barkod Yazıcılar,

Denizli Mobil ve Fiş Yazıcılar, TamSoft Fiyat Gör, Para Çekmecesi, Termal Rulo - Etiket

  • 0 532 686 10 59
  • 0 552 683 19 25
  • info@barkodotomasyon.com
  • Türkçe

Otel Yönetimi

Barkodotomasyon Türkiye Barkod Sistemleri Yazılımları

OTEL YÖNETİMİ
Otel Yönetim Sistemi ile Rezervasyon, Check-in / Check Out, Folyo, Fatura, Ön Kasa, Housekeeping, Pos, Misafir İlişkileri, Tadilat / Arıza Yönetimi, Oda Yönetimi, Cari Hesap Yönetimi, Stok Yönetimi, Personel Yönetimi ve daha yüzlerce ihtiyacınıza çözüm bulabilirsiniz. 
Konaklama ve yiyecek içecek sektöründe yıllardır hizmet vermekte olan firmamız, süreçte edindiği tecrübelerden yararlanarak,  aktif binlerce noktada hizmet vermekte olan Otel Yönetim Sistemini sizlere sunmaktadır.
Kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre esnek, güvenilir ve teknolojik olarak dizayn edilen Otel Yönetim Sistemi ile bütünleşik olarak ( Cari, Stok, Restaurant, Hotspot ) diğer tüm yazılımlarınızı yönetebilirsiniz.
Yedekleme Servisi ile verileriniz güvenle saklayabileceğiniz yazılımımızda program içerisindeki tüm kritik hareketler loglanır. Değişiklik ve silinmeleri kimin ne zaman yaptığını görebilir ve raporlandırabilirsiniz. 
Muhasebe entegrasyonu kesilen faturalarınız, alınan ödemeleriniz ,satın almalarınız muhasebe programında ilgili modüllere otomatik olarak aktarılır.  Kolay ve yönlendirici arayüz ile hızlı ve kolayca gün sonu işlemleri yapabilirsiniz.