TamSoft, Opak ERP, TamSoft Denizli E-Dönüşüm, Gıda Sektörü, Restoran Sektörü, Android Caller Id, Yazılımlarımız,

Dokunmatik Pos Pc, TamSoft El Terminali, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucular, Barkod Yazıcılar,

Denizli Mobil ve Fiş Yazıcılar, TamSoft Fiyat Gör, Para Çekmecesi, Termal Rulo - Etiket

  • 0 532 686 10 59
  • 0 552 683 19 25
  • info@barkodotomasyon.com
  • Türkçe

Restoran Sektörü

Barkodotomasyon Türkiye Barkod Sistemleri Yazılımları

Arniva Restoran Nedir?
Arniva Restaurant siparişlerin alınmasından, fatura aşamasına, satın alma yönetiminden, günlük maliyetlerin takibine kadar pek çok işlemin yapılmasına olanak verir.
Arniva Restaurant Programı ile otel, kafe, restaurant, lokanta, bar, pastane ve kantinlerinize teknolojik çözüm sunarak Salon ve Masa Yönetimi, Self Servis, Paket Servis, Garson Takibi, Adisyon Takibi, Ödeme Takibi, Yazarkasa Entegrasyonu, Yemeksepeti Entegrasyonu, Gelişmiş Raporlama ve birçok benzersiz özelliğe sahip olursunuz.
Neden Arniva Restoran?
Arniva Restaurant & Bar Yönetim Sistemi ile müşterilerinizin memnuniyetini ve işletmenizin verimini artırabilirsiniz. Siparişlerinizi tercihinize göre, el terminali, dokunmatik ekran, müşteri tanıma özelliği ile telefon veya internet üzerinden hızlı ve pratik şekilde alabilir, sipariş esnasında oluşabilecek hataları tamamen engelleyebilirsiniz.
Arniva Restaurant & Bar Yönetimi , otel, tatil köyü, bar, restaurant ve yiyecek servis sektörüne yönelik, her ölçekteki işletmenin ihtiyaçları doğrultusunda rahatça kullanabileceği bir yapıya sahiptir. Dokunmatik ekran özelliklerine uygun menü yapısı ile şık ve pratik bir kullanıma açıktır.
Yönetici Raporları ile anlık olarak işletmenizin satış ve hasılat durumunu takip etmenize imkan vererek iş süreçlerinin takibinde kolaylık sağlar, yöneticiler için stratejik araçlar sunar. İşletmenizin potansiyelini artırır, kararları otomatikleştirir ve tüm işletme için tam bir otomasyon sunar.
Salon, masa, garson yönetimi
Menü, ürün reçete tanımı
Parçalı ve direkt tahsilat
Telefon sipariş ve kurye takibi
Dokunmatik satış ekranı
Hesap-Masa, Bölme-Birleştirme ve iptal etme
Fast Food satış
Maliyet ve performans raporları
Mutfak ekranı
Mobil cihazlarda çalışma
Otel entegreli çalışma
Sipariş notları takibi
Yazıcı adisyon/hesap çıktısı kuralları oluşturma
Log Takibi