TamSoft, Opak ERP, TamSoft Denizli E-Dönüşüm, Gıda Sektörü, Restoran Sektörü, Android Caller Id, Yazılımlarımız,

Dokunmatik Pos Pc, TamSoft El Terminali, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucular, Barkod Yazıcılar,

Denizli Mobil ve Fiş Yazıcılar, TamSoft Fiyat Gör, Para Çekmecesi, Termal Rulo - Etiket

  • 0 532 686 10 59
  • 0 552 683 19 25
  • info@barkodotomasyon.com
  • Türkçe

Teknik Servis Yazılımı

Barkodotomasyon Türkiye Barkod Sistemleri Yazılımları

TEKNİK SERVİS
Teknik Servis Yazılımı ile Saha ve teknik servis süreçlerinizi Kolaylıkla Yönetin!
Teknik servis yazılımı ile tüm müşterilerinizi kayıt altında tutarak, verimliliğinizi arttırabilir, matbu formlara gerek kalmadan tüm teknik servis aşamalarınızı imza altına alabilir, tamir ve teslimat süreçlerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Anlık olarak personelinizin konumunu takip etmeye imkan sağlayan Teknik Servis Yazılımı ile personellerinizin iş performanslarını kontrol altına alabilirsiniz.
TEKNİK SERVİS YAZILIMI NEDİR?
Teknik servis programı ile onarım, iptal, teslimat, destek, fiyatlandırma, servis takibi, servis girişi vb tüm işlemlerinizi kolaylıkla yönetebilir, teknik servis ekiplerinizi kontrol altına alabilir, stok takibi ve cari takibinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz. 
Zaman ve mekandan bağımsız olarak çalışmanıza olanak sağlayan Teknik Servis Yazılımı ile servis belge ve formalarınız kolayca mail atabilir bu sayede gereksiz kağıt tüketiminin önüne geçebilirsiniz. 
Teknik Servis Otomasyonu ile cari hesap kayıtlarınıza anında erişerek servis anında olası ek satışları anında faturalandırabilirsiniz. Günlük iş planlarınızı organize ederek plan oluşturabilir, biten-devam eden tüm servislerinizi yönetebilirsiniz. Gelişmiş raporlama modülüyle planlanandan uzun süren işleriniz konusunda rapor alarak bitmeyen ve sürekli sizlere maliyet oluşturan işlerinizi sonuçlandırabilirsiniz. Bu sayede hem müşteri memnuniyetinizi arttırır hem de maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. 
Teknik servis personel modülü ile anlık olarak personel konumunu takip edebilir, günlük-haftalık-aylık olarak performans ölçümlerini yapabilirsiniz. 
Daha fazla bilgi almak ve ücretsiz demo kurulumu için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.