TamSoft, Opak ERP, TamSoft Denizli E-Dönüşüm, Gıda Sektörü, Restoran Sektörü, Android Caller Id, Yazılımlarımız,

Dokunmatik Pos Pc, TamSoft El Terminali, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucular, Barkod Yazıcılar,

Denizli Mobil ve Fiş Yazıcılar, TamSoft Fiyat Gör, Para Çekmecesi, Termal Rulo - Etiket

  • 0 532 686 10 59
  • 0 552 683 19 25
  • info@barkodotomasyon.com
  • Türkçe

Smartpos Hızlı Satış Yazılımı

Ürün Kategorileri
Smartpos Hızlı Satış Yazılımı

KULLANICI YÖNETİMİ
Kullanıcıların program üzerinde yapabilecekleri isleri yetki tanımları sayesinde kontrol edebilir ve kısıtlayabilirsiniz. Firma içinde bulunan kullanıcıların hangi islemleri yapabilecegi veya yapamayacagını siz tanımlarsınız.

KULLANIŞLI ARAYÜZ
SmartPos programınızda hızlı tus takımlarınızı dilediginizce yerlestirebilir, ödeme tiplerinizi kendi isteginize göre belirleyebilirsiniz. Her seyi görerek yaptıgınız ikonlar sayesinde hiç sıkılmadan eglenerek ve hızla çalısırsınız.

KAMPANYA YÖNETİMİ
Dilediğiniz gibi kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Müşterilerinize özel kampanyalar, alışveriş alışkanlıklarına göre kampanyalar, çapraz ürün veya çapraz grup kampanyaları düzenleyebilirsiniz. Mağazanıza özel düzenlediğiniz kampanya veya promosyonlar, cirolarınız arttıracak ve rakiplerinize fark atmanızı sağlayacak.

ONLİNE VE OFFLİNE ÇALIŞMA
SmartPos programınız online ve offline çalısabilen yapısı sayesinde her zaman sizin yanınızda. Ofline çalıstıktan sonra online oldugunuz anda bilgi aktarımlarını yaparak bilgi kaybına engel olur. Herhangi bir ağ probleminde de müsterilerinizi bekletmeden devamlı çalısabilirsiniz.

DOKUNMATİK ÇALIŞMA
Dokunmatik bilgisayarlarınızla birebir çalısır. Hiç mause ve klavye kullanmadan, SmartPos programınızı sadece dokunarak kullanabilirsiniz. Sizler için ithal ettigimiz Appostar all in one pcler veya Ibm SurePos bilgisayarları alarak da anahtar teslim otomasyon sisteminizi alabilirsiniz.

HIZLI ENTEGRASYON
SmartPos Programınız hızla Mikro ve Workgroup gibi yazılımlara entegre olabilmektedir. Hızlı entegrasyonu sayesinde ofisinizde Mikro veya Workgroup çalısırken kasada SmartPos kullanarak rahat edebilirsiniz.Siz rahatınıza bakın biz her seyi düşündük.

Bize Yazın