TamSoft, Opak ERP, TamSoft Denizli E-Dönüşüm, Gıda Sektörü, Restoran Sektörü, Android Caller Id, Yazılımlarımız,

Dokunmatik Pos Pc, TamSoft El Terminali, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucular, Barkod Yazıcılar,

Denizli Mobil ve Fiş Yazıcılar, TamSoft Fiyat Gör, Para Çekmecesi, Termal Rulo - Etiket

  • 0 532 686 10 59
  • 0 552 683 19 25
  • info@barkodotomasyon.com
  • Türkçe

Tampos Hızlı Satış Yazılımı

Ürün Kategorileri
Tampos Hızlı Satış Yazılımı

Tamsoft ‘un entegre ürünü Tampos ve Smartpos aradığınız çözüm için ayağınıza geliyor.
Tampos Android yapısı üzerine geliştirilen hızlı satış programı kurulumu 5-10 dakikada yapılabile kullanıcılarına terazi barkod okuyucu, fiş yazıcı gibi barkod sistemi ekipmanlarını kablosuz bağlantı ile sunan müthiş bir ürün.
507 nolu tebliğe uygun olarak geliştirilen yapısı e-dönüşüm evraklarını üreten BKM tek pos üzerinden kredi kartı tahsilatlarını ve yemek çeki tahsilatlarını da çok kolayca yapabilen sistemi kullanmak çok kolay.
Entegre kullanmak istemeyenler için bağımsız lokal çalışması sayesinde kolay stok kartı açılımı, kolay miktar ve fiyat güncellemesi ile kullanıcı dostu bir yapıyı sunmakta.
Kuruyemişçi veya karışık ürün satan firmalar için geliştirilmiş basit ekranları ile kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunmakta.
Tampos yazılım işletim sistemi ücreti olmadığı için rakipsiz fiyatıyla tablette telefonda veya dokunmatik pos bilgisayar üzerinde çalışabilmekte.
Windows bir işletim sistemi ile entegre olarak çalışan Smartpos yazılım ise geçmişten günümüze taşıdığı tecrübesi ile kullanıcılarına hizmet etmeye devam ediyor. Farklı programlarla olan entegrasyonları ile kampanya modülü ile sahanın parlayan yıldızı günümüzde 4.000’den fazla kasa üzerinde kurulu müşterilerine en iyi hizmet vermek için durmadan çalışıyor.

Bize Yazın